Igraszka Przedszkole Lingwistyczno-Artystyczne

Zapewniamy profesjonalną, odpowiedzialną, kreatywną, i sympatyczna kadrę pedagogiczną, własny ogrodzony plac zabaw, szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. współpracę z logopedą i psychologiem. Wspieramy dzieci w ich indywidualnym rozwoju emocjonalnym, psychicznym i fizycznym. Rozwijającej się samodzielności i odpowiedzialności oraz zdolnościach poznawczych i percepcyjnych. Dzieciństwo nie jest jedynie przygotowaniem do życia, jak często uważamy myśląc o naszych dzieciach, lecz jest już prawdziwym życiem.

OVERVIEW

This domain przedszkoleigraszka.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). There are one mass media accounts belong to this website.

PRZEDSZKOLEIGRASZKA.PL RANKINGS

This domain przedszkoleigraszka.pl has seen alternating quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkoleigraszka.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkoleigraszka.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleigraszka.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEIGRASZKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleigraszka.pl Mobile Screenshot of przedszkoleigraszka.pl Tablet Screenshot of przedszkoleigraszka.pl

PRZEDSZKOLEIGRASZKA.PL HOST

I observed that a single root page on przedszkoleigraszka.pl took three thousand five hundred and fifty-nine milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so therefore I consider przedszkoleigraszka.pl not secure.
144.76.72.54

I observed that this website is using the Apache/2.2.22 (Debian) os.

Igraszka Przedszkole Lingwistyczno-Artystyczne

DESCRIPTION

CONTENT

This domain przedszkoleigraszka.pl states the following, "Zapewniamy profesjonalną, odpowiedzialną, kreatywną, i sympatyczna kadrę pedagogiczną, własny ogrodzony plac zabaw, szeroki wachlarz zajęć dodatkowych." Our analyzers analyzed that the webpage also stated " współpracę z logopedą i psychologiem." The Website also stated " Wspieramy dzieci w ich indywidualnym rozwoju emocjonalnym, psychicznym i fizycznym. Rozwijającej się samodzielności i odpowiedzialności oraz zdolnościach poznawczych i percepcyjnych. Dzieciństwo nie jest jedynie przygotowaniem do życia, jak często uważamy myśląc o naszych dzieciach, lecz jest już prawdziwym życiem."

VIEW OTHER DOMAINS

Wybierz przedszkole - Przedszkole Iguś

PRZEDSZKOLA STOWARZYSZONE W BYDGOSKIM TOWARZYSTWIE EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ. PROSIMY O POBRANIE, WYPEŁNIENIENIE I ODESŁANIE. LUB DOSTARCZENIE KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA. 609 51 69 51 Informatyka Dla Ciebie, Informatyka w Twojej Firmie.

Integracyjne Samorządowe Przedszkole w Przegini Duchownej

Co u nas słychać . Co u nas słychać . Co u nas słychać . DYŻUR WAKACYJNY - WIZYTA W PIZZERII. DYŻUR WAKACYJNY - WIZYTA STRAŻAKÓW. DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU.

Przedszkole Niepubliczne Jedynka w Legnicy

Kajtek live

Informacje z życia całego Naszego Przedszkola. Czwartek, 25 czerwca 2015. Zakończenie Roku w Grupie Stokrotki. W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta gala zakończenia roku przedszkolnego w zerówce. Młodsze dzieci pożegnały starszych kolegów, życząc im samych sukcesów w szkole i udanego wypoczynku. Środa, 24 czerwca 2015. Zakończenie Roku w Grupie Żabki.